Timeplan våren 2018

2 saler, 11 lærere, 42 dansekurs. Se søk og kursliste nedenfor påmeldingsknapp.

Påmelding

Filtrer på nivå:
     - Se alle     1  - Nybegynner     2  - Litt øvet     3  - Øvet     4  Øvet avansert

Filtrer på alder:
Se alle    4 år    5 år    6 år    7 år    8 år    9 år    10 år    11 år    12 år    13 år    14 år    15 år    16-17 år    18-19 år    20 år og opp

FARGEFORKLARINGER

Hip hop Dancehall Club dance Funk styles Break & Floorwork Studio & scene

MANDAG

Mandag
16:35
45 minutter - 1950,-
Mandag
17:15
45 minutter - 1950,-
Mandag
17:20
45 minutter - 1950,-
Mandag
18:05
45 minutter - 1950,-
NYBEGYNNER / LITT ØVET
Mandag
18:15
60 minutter - 2150,-
Mandag
18:55
45 minutter - 1950,-
NYBEGYNNER / LITT ØVET
Mandag
19:15
60 minutter - 2150,-
NYBEGYNNER
Mandag
19:45
60 minutter - 2150,-
NYBEGYNNER / LITT ØVET
Mandag
20:15
60 minutter - 2150,-
ØVET
Mandag
20:45
75 minutter - 2450,-

TIRSDAG

NYBEGYNNER
Tirsdag
16:45
60 minutter - 2150,-
Tirsdag
17:15
45 minutter - 1950,-
NYBEGYNNER / LITT ØVET
Tirsdag
18:15
60 minutter - 2150,-
Tirsdag
19:00
45 minutter - 1950,-
NYBEGYNNER / LITT ØVET
Tirsdag
19:30
75 minutter - 2450,-
LITT ØVET
Tirsdag
19:45
60 minutter - 2150,-
NYBEGYNNER / LITT ØVET
Tirsdag
20:45
75 minutter - 2450,-
ØVET
Tirsdag
20:45
75 minutter - 2450,-
ØVET AVANSERT
Tirsdag
17:45
75 minutter - 2450,-

ONSDAG

Onsdag
15:30
45 minutter - 1950,-
Onsdag
15:40
45 minutter - 1950,-
LITT ØVET
Onsdag
16:25
60 minutter - 2150,-
Onsdag
16:40
45 minutter - 1950,-
Onsdag
17:25
45 minutter - 1950,-
ÅPENT NIVå
Onsdag
18:10
60 minutter - 2150,-
ØVET
Onsdag
18:20
75 minutter - 2450,-
LITT ØVET
Onsdag
19:45
60 minutter - 2150,-
ØVET AVANSERT
Onsdag
20:00
60 minutter - 2150,-
NYBEGYNNER / LITT ØVET
Onsdag
20:45
75 minutter - 2450,-
NYBEGYNNER / LITT ØVET
Onsdag
21:00
75 minutter - 2450,-

TORSDAG

ÅPENT NIVå
Torsdag
16:00
60 minutter - 2150,-
NYBEGYNNER
Torsdag
16:00
60 minutter - 2150,-
Torsdag
17:00
45 minutter - 1950,-
Torsdag
17:00
45 minutter - 1950,-
Torsdag
17:45
45 minutter - 1950,-
ÅPENT NIVå
Torsdag
18:00
60 minutter - 2150,-
Torsdag
18:45
45 minutter - 1950,-
ØVET
Torsdag
19:30
75 minutter - 2450,-
NYBEGYNNER / LITT ØVET
Torsdag
19:45
60 minutter - 2150,-
ØVET
Torsdag
20:45
75 minutter - 2450,-
ØVET
Torsdag
20:45
75 minutter - 2450,-

SØNDAG

ØVET AVANSERT
Søndag
18:00
90 minutter - 2450,-

Få nyheter på e-post

Se tidligere utsendte meldinger

Facebook

Instagram


System: Publishpack