Timeplan dansekurs HØST 2020

Oppstart i uke 35 (23. til 28. august, 1 uke etter skolestart), alle kursene har en klasse i uka og varer i 15 uker.

N1 - Nivå 1, Nybegynner
N2 - Nivå 2, Litt øvet
N3 - Nivå 3, Øvet
ÅN - Åpent nivå, Nybegynner og Øvet

F = Freestyle
K = Koreografi
FK = Freestyle og Koreografi

Se priser og rabatter   Se kjøpsbetingelsene

Filtrer på nivå      - Se alle     N1  - Nybegynner     N2  - Litt øvet     N3  - Øvet  

Filtrer på alder Se alle    4 år    5 år    6 år    7 år    8 år    9 år    10 år    11 år    12 år    13 år    14 år    15 år    16 år    Kun 16-19 år    20+ år    Kun 20+ år

FARGEFORKLARINGER

Hip hop Dancehall Club dance Funk styles Break & Floorwork Studio & scene

MANDAG

N2
Mandag
16:00
55 minutter - 2150,- (15 uker)
Mandag
16:30
55 minutter - 2150,- (15 uker)
Mandag
17:00
45 minutter - 2000,- (15 uker)
Mandag
17:30
45 minutter - 2000,- (15 uker)
Mandag
18:00
45 minutter - 2000,- (15 uker)
N1/N2
Mandag
18:30
60 minutter - 2200,- (15 uker)
Mandag
18:45
55 minutter - 2150,- (15 uker)
N3
Mandag
19:30
75 minutter - 2500,- (15 uker)
ÅN
Mandag
19:45
60 minutter - 2200,- (15 uker)
N2
Mandag
20:45
75 minutter - 2500,- (15 uker)
ÅN
Mandag
20:45
75 minutter - 2500,- (15 uker)

TIRSDAG

N1/N2
Tirsdag
16:15
60 minutter - 2200,- (15 uker)
Tirsdag
18:00
60 minutter - 2200,- (15 uker)
Tirsdag
17:15
55 minutter - 2150,- (15 uker)
N3
Tirsdag
18:15
60 minutter - 2200,- (15 uker)
N1/N2
Tirsdag
19:45
60 minutter - 2200,- (15 uker)
N1/N2
Tirsdag
19:45
60 minutter - 2200,- (15 uker)
N1
Tirsdag
20:45
75 minutter - 2500,- (15 uker)

ONSDAG

N3
Onsdag
16:15
75 minutter - 2500,- (15 uker)
N1/N2
Onsdag
17:00
60 minutter - 2200,- (15 uker)
N1
Onsdag
17:30
60 minutter - 2200,- (15 uker)
N3
Onsdag
18:00
75 minutter - 2500,- (15 uker)
Onsdag
18:30
55 minutter - 2150,- (15 uker)
N1/N2
Onsdag
19:15
75 minutter - 2500,- (15 uker)
N2/N3
Onsdag
19:30
75 minutter - 2500,- (15 uker)
N1/N2
Onsdag
20:45
75 minutter - 2500,- (15 uker)

TORSDAG

Torsdag
17:00
45 minutter - 2000,- (15 uker)
ÅN
Torsdag
17:15
60 minutter - 2200,- (15 uker)
Torsdag
18:00
45 minutter - 2000,- (15 uker)
Torsdag
18:15
45 minutter - 2000,- (15 uker)
N1
Torsdag
19:00
60 minutter - 2200,- (15 uker)
N2/N3
Torsdag
19:30
60 minutter - 2200,- (15 uker)
N2
Torsdag
20:00
60 minutter - 2200,- (15 uker)
N1/N2
Torsdag
20:45
75 minutter - 2500,- (15 uker)

FREDAG

ÅN
Fredag
18:30
90 minutter - Gratis for TUD-medlemmer

SØNDAG

ÅN
Søndag
18:00
90 minutter - Gratis for TUD-medlemmer


System: Publishpack